KONST / Litografier / Grafiska blad 7884308
*
nr 788 4308
Grafiska blad
5 st. sjöfåglar, bladets mått: 28x43
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:58:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 14:38:34
1
300 kr
29/10 17:35:44
2
200 kr
29/10 18:48:32
2
350 kr
29/10 18:51:13
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar grafiska blad litografier sjöfågel sjöfåglar
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiska blad
nr 788 4308
Grafiska blad
5 st. sjöfåglar, bladets mått: 28x43
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 14:38:34 | 1 | 300 kr |
| 29/10 17:35:44 | 2 | 200 kr |
| 29/10 18:48:32 | 2 | 350 kr |
| 29/10 18:51:13 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar grafiska blad litografier sjöfågel sjöfåglar
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



